SAS KOSZALIN ASG

SAS KOSZALIN ASG

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-06-14 05:07:28

Piecu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-14
Posty: 3
Punktów :   

Piecu

Fajnie, że nowa ekipa się zawiązała! Warto się przywitać i przedstawić.

Imię/Nick: Piecu
Skąd: Koszalin
Wiek: 24
Mundur: DDPM, M81 Woodland, ACU UCP, Oliwkowy a'la NAM ERA, niebawem DCU 3C (zakupuję tylko pod stylizację i później pod reko)
Team: (jeśli była to poprzednią drużynę też podać): Koalicja Północ oddział K-lin, wcześniej Green Berets K-lin.
Replika: 2x M4A1,2x M16A3, Colt 1911 niebawem dolecą do rodzinki MK12 Mod1 SPR i Beretta M9.
Od kiedy w ASG: zacząłem się strzelać jak miałem 12 lat, na poważnie w ASG jakoś 6 czy 7 lat temu wszedłem.

Formularz wypełniony. A tak swoją drogą to chciałbym zapytać czy będzie na koszalińskiej ziemi stylizacja 22. Pułku SAS czy tylko luźne powiązanie chwytliwą nazwą? Mam trochę materiałów i mogę podesłać (a jest tego ok 2GB różnych PDF nt taktyk,przetrwania oraz wyposażenia itp). Mam bardzo też tanio dostęp do "SAS Survival guide" jakbyście byli zainteresowani (wymagany język angielski, bo w takim języku jest napisana ta książka). Jakby co, to wiecie gdzie mnie szukać. Powodzenia w dążeniu do celu!

Ostatnio edytowany przez Piecu (2015-06-14 14:29:48)

Offline

 

#2 2015-06-17 00:24:17

 dolas

Administrator

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-07-11
Posty: 324
Punktów :   
Ulubiona broń: M15A4 & AK74
WWW

Re: Piecu

Serdecznie witam na naszej skromnej stronie!. Już odpowiadam, nie planujemy stylizować się na SAS wyglądem, kontraktowe umundurowanie, maska s10, wyposażenie itp. nie jest naszym obecnym celem. Bynajmniej „chwytliwa nazwa” nie była powodem utworzenia grupy w takiej formie, lecz konkretnie moje wieloletnie zainteresowanie tą jednostką, skłoniło pozostałych do przyjęcia takiej a nie innej nazwy. Naszym celem jest wzorować się, nie stylizować, wykorzystując przy tym dostępne nam materiały i idąc w tym na pewne kompromisy. Obecnie chcemy się skupić tylko na działaniu w „brick'u” w terenie leśnym i to jest nasz priorytet. Oczywiście z radością przyjmiemy każdą ilość informacji o SAS , za co będziemy wdzięczni . Dziękuje w imieniu swoim i chłopaków z każdym dniem cel jest bliżej niż dalej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasyimy.pun.pl www.grom.pun.pl www.skorpionots.pun.pl www.turniejefifa08best.pun.pl www.trzeciabe.pun.pl